طراحی سایت
اخبار
02
چکیده: خانم سمیرا دانشور به عنوان اولین فرد از دانشجویان دوره سوم رشته آموزش بهداشت در مقطع کارشناسی ارشد از پایان نامه خود در روز دوشنبه مورخ 97/6/26 با نمره ممتاز دفاع نمودند.
20
برگزاری اولین جلسه نشست سرپرست دانشکده با اعضا هیئت علمی و کارکنان در آغاز سال تحصیلی جدید
چکیده: اولین جلسه نشست سرپرست دانشکده آقای دکتر عمارلویی و معاون آموزشی دانشکده آقای دکتر عابدزاده با اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده در سال تحصیلی جدید مورخ 67/6/19 برگزار شد. در این جلسه آقای دکتر عمارلویی ضمن تبریک شروع سال تحصیلی جدید و تسلیت به مناسبت آغاز ایام سوگواری محرم به بیان اقدامات انجام شده در جهت پیشبرد اهداف آموزشی دانشکده و همچنین برن... ادامه »
19
بازدید هیئت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی اپیدمیولوژی وزرات بهداشت از گروه اپیدمیولوژی
چکیده: در تاریخ 18 شهریور ماه 1397 آقایان دکتر جعفر حسن زاده و دکتر سید عباس متولیان نمایندگان اعضا هیئت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی اپیدمیولوژی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به منظور بازدید ادواری از مقطع کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی و همچنین تایید اخذ مجوز مقطع PhD رشته اپیدمیولوژی از گروه مربوطه بازدید به عمل آوردند. در این بازدید آقایان دکتر... ادامه »
25
نشست معاون آموزشی دانشگاه با کارکنان دانشکده های بهداشت و پرستاری و مامایی
چکیده: در تاریخ 97/4/24 معاون آموزشی دانشگاه با کارکنان دانشکده های بهداشت و پرستاری و مامایی دیدار نمودند. در ابتدا دکتر ولی زاده ضمن تشکر از حضور کارکنان اظهار نمودند: شاداب نبودن محیط آموزشی یکی از نواقص عمده تدریس است. مجموعه پشتیبانی، جز ضروری آموزش بوده و عدم حضور این مجموعه اعم از امور خدماتی و عمومی باعث پایین آمدن کیفیت تدریس خواهد شد. دکتر ولی ... ادامه »
10
برگزاری ازمون OSCE
چکیده:   در مورخ 97/4/4 آزمون پایانی کارورزی رشته کارشناسی بهداشت عمومی به صورت OSCE در مرکز سلامت جامعه شماره 6 با حضور اساتید گروه برای 20 نفر از دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 8 از ساعت 12/30 الی 16/45 برگزار گردید. از همکاری  ریاست محترم مرکز بهداشت شهرستان ایلام و کلیه همکاران گرامی مرکز 6 کمال تشکر و امتنان را دارد.
09
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از مرکز فنی و حرفه ای ایلام
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس ایمنی در محیط کار، بازدیدی علمی در تاريخ سه شنبه 97/3/8 از کارگاه تراشکاری مرکز آموزشی فنی حرفه ای ایلام  توسط 35 نفر از دانشجویان کارشناسی پیوسته و ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس کاظمی و خانم مهندس جمشیدزاد به عنوان اساتید مربوطه، دانشجویان را همراه... ادامه »
09
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی درس تصفیه فاضلاب، بازدیدی علمی در تاریخ 97/3/7 از تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام توسط دانشجویان کارشناسی ناپیوسته ترم3 و کارشناسی پیوسته ترم 6 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر نورمرادی استاد درس به عمل آمد. دانشجویان در جریان این بازدید با فرایندهای تصفیه فاضلاب از نزدیک آشنا شدند.
09
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از کارخانه آرد دره شهر
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس ایمنی در محیط کار، بازدیدی علمی در تاریخ شنبه 97/3/5 از کارخانه آرد دره شهر توسط 35 نفر از دانشجویان کارشناسی پیوسته و ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید خانم مهندس جمشیدزاد به عنوان استاد مربوطه، و آقای مهندس چرخ انداز یگانه به عنوان کارشناس گروه دانشجویان را همراهی نمودند.... ادامه »
09
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از کارگاه بیمارستان 361 تختخوابی آموزشی ایلام
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس ایمنی در محیط کار 3، بازدیدی علمی در تاریخ سه شنبه 97/3/1 از کارگاه بیمارستان 361 تختخوابی آموزشی ایلام توسط 12 نفر از دانشجویان کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید خانم مهندس جمشیدزاد به عنوان استاد مربوطه، دانشجویان را همراهی نمودند. از زحمات و همکاری مدیریت و کارک... ادامه »
08
چکیده: در تاریخ 96/2/23 راس ساعت 8:30 دومین کارگاه بررسی روند اجرای برنامه کارآموزی در عرصه با حضور دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 8 رشته مهندسی بهداشت محیط و کلیه اساتید گروه بهداشت محیط در سالن IT کتابخانه برگزار گردید. در این کارگاه کلیه گروه ها گزارشی از روند آشنایی عملی با فعالیت های واحد بهداشت محیط در مراکز بهداشتی و درمانی شهری، روستایی، خانه بهداش... ادامه »
07
برگزاري كارگاه پراتیک توسط انجمن علمی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی ایلام
چکیده: این کارگاه در مورخه 30/2/97 و 6/3/1397 به مدت 8 ساعت در سالن پراتیک، با تدریس جناب آقای مهدی مامنه (عضو هیات علمی دانشکده پیراپزشکی) با حضور 21 نفر از دانشجویان گروه بهداشت محیط برگزار شد. در این کارگاه مباحث مربوط به کنترل علائم حیاتی، تزریقات و کلیاتی در مورد رگ‌گیری تدریس شد.
06
برگزاری دوره ی یک روزه HSE_MS توسط انجمن علمی بهداشت حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی ایلام
چکیده: این کارگاه پنجشنبه مورخ 97/3/3 به مدت پنج ساعت در سالن توسعه، با تدریس خانم مهندس سرنایه و آقای مهندس پورنجف، با حضور مهندس جمشیدی و خانم مهندس جمشیدزاد و 29 نفر از دانشجویان برگزار شد.
05
اولین همایش کشوری آموزش پزشکی پاسخگو
چکیده: اولین همایش کشوری آموزش پزشکی پاسخگو در کلان منطقه 2 به منظور ارتقای سطح پاسخگویی در دانشگاههای علوم پزشکی کشور در راستای دستیابی به اهداف بسته های تحول آموزش و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در 24، 25 و 26 مرداد ماه سال 1397 برگزار می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وب سایت همایش به آدرس www.TREC.tbzmed.ac.ir مراجعه نمایید.
01
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از مرکز فنی حرفه ای ایلام
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس ایمنی در محیط کار 3، بازدیدی علمی در تاريخ شنبه 24/2/97 از کارگاه جوشکاری و درودگری مرکز فنی حرفه ای ایلام توسط 12 نفر از دانشجویان کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید خانم مهندس جمشیدزاد به عنوان استاد مربوطه، دانشجویان را همراهی نمودند. در این بازدید دانشجویان ب... ادامه »
29
بازدید علمی دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی درس کارآموزی در عرصه، بازدیدی علمی در تاریخ 24/2/97 از کارخانه بازیافت مواد و تهیه کود آلی (کمپوست) کرمانشاه و کارخانه تولید روغن نازگل ماهیدشت توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 8 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر عمارلویی به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با فرآیند تهیه کود آلی از مواد زائد جامد شهری و همچ... ادامه »
26
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی درس تصفیه آب، بازدیدی علمی در تاریخ 97/2/24 از تصفیه خانه آب شهر ایلام توسط دانشجویان کارشناسی ناپیوسته ترم 3 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر نیکونهاد، استاد درس، به عمل آمد. دانشجویان در جریان این بازدید با فرایندهای تصفیه آب از نزدیک آشنا شدند.
25
اردوی علمی فرهنگی دانشجویان ترم 8 رشته بهداشت عمومی از پایگاه تحقیقاتی بیماریهای نوپدید و بازپدید اکلنو و مراکز بهداشتی و خانه بهداشت نمونه استان همدان
چکیده: در راستای اجرای برنامه کارآموزی در عرصه، دانشجویان ترم 8 رشته بهداشت عمومی در تاریخ 97/2/12 لغایت 97/2/14 به همراه آقای دکتر عیوضی و سرکار خانم ناصری از یک مرکز بهداشتی و درمانی و یک خانه بهداشت در استان همدان بازدید به عمل آورده و با نحوه ارائه خدمت در این دانشگاه آشنا شدند. سپس در ادامه این برنامه از پایگاه تحقیقاتی بیماریهای بازپدید و نوپدید اکل... ادامه »
23
برگزاری جلسه دفاع از پروپوزال دانشجویان آمار زیستی
چکیده: جلسه دفاع از عنوان پروپوزال پایان نامه اولین گروه از دانشجویان کارشناسی ارشد آمار زیستی با حضور اساتید گروه و مشاور، رئیس و معاون دانشکده در تاریخ 97/2/19 برگزار شد. خانم ها: آسو یزدانی، سمیرا شیری و سارا ناصری دانشجویان ورودی نیمسال اول 95-96 از عناوین پروپوزال خود دفاع نمودند.
18
چکیده: در راستای اجرای برنامه کارآموزی در عرصه دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط دانشکده بهداشت، در تاریخ 97/2/15 دانشجویان ترم 8 به همراه آقای دکتر عمارلویی از انبار لوله و اتصالات شرکت آب و فاضلاب شهری استان بازدید به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با انواع لوله ها و اتصالات مورد استفاده در آب و فاضلاب آشنا شدند.
16
برگزاری همایش دانشجویی پیشگیری از اعتیاد به اینترنت (بی نت)
چکیده: همایش دانشجویی با عنوان "پیشگیری از اعتیاد به اینترنت (بی نت)" در روز دوشنبه 97/2/10 از ساعت 12_10 در سالن آمفی تئاتر ابن سینا دانشکده بهداشت برگزار گردید. این همایش به همت انجمن علمی بهداشت عمومی دانشکده بهداشت و همکاری کمیته تحقیقات دانشجویی و معاونت دانشجویی-فرهنگی دانشگاه در سالن ابن سینا و با حضور حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد ره... ادامه »
16
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس ایمنی در محیط کار 2، بازدیدی علمی در تاریخ 97/2/9 از مرکز آتش نشانی ایلام توسط دانشجویان ترم 4 کارشناسی پیوسته و ترم 3 ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای، به همراه استاتید مربوطه آقای مهندس کاظمی و خانم مهندس جمشیدزاد به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با انواع ماشین آلات و تجهیزات اطفاء حریق و مس... ادامه »
09
بازدید دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط از تصفیه خانه فاضلاب دره شهر
چکیده: در راستای برنامه کارآموزی در عرصه دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 8 دانشکده بهداشت، در تاریخ 4/2/97 به همراه آقای دکتر نورمرادی و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه بهداشت محیط از تصفیه خانه فاضلاب شهر دره شهر که به صورت سیستم برکه تثبیت بود، بازدید به عمل آوردند. دانشجویان در جریان این بازدید با فرایندهای تصفیه فاضلاب به روش برکه تثبیت از نزدی... ادامه »
08
چکیده: در راستای توانمند سازی پژوهشی دانشجویان، کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت در تاریخ 97/1/19 و 97/1/30 دو کارگاه 4 ساعته آموزش Excel برگزار نمود. در این کارگاه ها که با تدریس جناب آقای دکتر مظلومی اداره شد، دانشجویان مهندسی بهداشت محیط و بهداشت عمومی با نحوه کار با این نرم افزار آشنا شدند.
04
برگزاری همایش گرامیداشت هفته سلامت و روز بهداشت حرفه ای در دانشکده بهداشت
چکیده: در تاریخ 97/2/3 همایش گرامیداشت هفته سلامت و روز بهداشت حرفه ای با حضور معاونین دانشگاه، کارکنان و اعضای هیئت علمی و دانشجویان برگزار شد. در ادامه این مراسم از دانشجویان برتر دانشکده در نیمسال گذشته تقدیر به عمل آمد.  در ابتدای این مراسم دکتر علی عمارلویی رئیس دانشکده بهداشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خیر مقدم به حاضرین به بیان روند برگزاری ای... ادامه »
04
اقدام بهداشتی و زیست محیطی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت روز جهانی "زمین پاک"
چکیده: در راستای ارتقاء وضعیت بهداشت محیط و در روز جهانی "زمین پاک"، دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایلام در یک حرکت نمادین در محدوده پارک تفریحی چغا سبز شهر ایلام با حضور اساتید گروه بهداشت محیط و حرفه ای، کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت استان و جمعی از دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط و حرفه ای با شعار «نه به کیسه های پلاستیکی» اقدام ب... ادامه »
04
برگزاری جلسه ژورنال کلاب
چکیده: دومین جلسه ژورنال کلاب در سال جدید توسط دانشجویان ورودی مهر 1395 رشته آموزش بهداشت در روز دوشنبه مورخ 1397/2/3 برگزار گردید. در این جلسه پس از ارائه مقاله توسط خانم لیلا زینی وند، دانشجویان و اساتید به بحث و تبادل نظر در این رابطه پرداختند.
04
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از  نيروگاه برق طرح سد و نيروگاه سيمره
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس های ایمنی در محیط کار2 و ایمنی در محیط 1، بازدیدی علمی در تاريخ دوشنبه 21/1/96 از سد و نيروگاه برق سيمره توسط دانشجویان ترم 2 کارشناسی پیوسته و ترم 3 کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای، به همراه اساتید مربوطه آقای مهندس چرخ انداز یگانه و خانم مهندس جمشیدزاد به عمل آمد. در این بازدید دانشجو... ادامه »
02
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از کارخانه کوشاب غرب
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس ایمنی در محیط کار 2، بازدیدی علمی در تاریخ شنبه 97/2/1 از کارخانه کوشاب غرب ایلام توسط 22 نفر از دانشجویان کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید خانم مهندس جمشیدزاد به عنوان استاد مربوطه، دانشجویان را همراهی نمودند. در این بازدید دانشجویان با پروسه تولید و مسائل ایمنی و ... ادامه »
26
برگزاری جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد رشته اپیدمیولوژی
چکیده: جلسه دفاع از پایان نامه خانم نسرین پور عطار دانشجوی کارشناسی ارشد رشته اپیدمیولوژی در روز شنبه مورخ 96/12/19 در سالن کنفراس گروه اپیدمیولوژی برگزار گردید. در این جلسه خانم پور عطار در حضور اساتید گروه، نماینده پژوهشی، معاون آموزشی و ریاست دانشکده از پایان نامه خود با عنوان "ارزیابی نابرابری جنسیتی در استفاده از خدمات سلامت روان در ایران 1390: رویکر... ادامه »
26
چکیده: در راستای توانمند سازی پژوهشی دانشجویان دانشکده بهداشت، کارگاه مقاله نویسی در روز شنبه مورخ 96/12/19 توسط کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت برگزار گردید. در این کارگاه دانشجویان ترم هشت رشته مهندسی بهداشت محیط با تدریس جناب آقای دکتر عمارلوئی با نحوه مقاله نویسی آشنا شدند.
26
برگزاری جلسه دفاع پروپوزال پایان نامه کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی
چکیده: جلسه دفاع پروپوزال دانشجویان کارشناسی ارشد رشته اپیدمیولوژی در روز یکشنبه مورخ 96/11/20 در سالن کنفراس گروه اپیدمیولوژی با حضور اعضای هیئت علمی گروه، نماینده پژوهشی و ریاست دانشکده برگزار گردید. در این جلسه دانشجویان کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی ورودی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 عناوین پایان نامه خود را ارائه دادند و اساتید در خصوص آن نظرات خود را بیا... ادامه »
20
چکیده: اولین جلسه دانشجویان ارشد آموزش بهداشت در ترم جاری با رئیس و معاون آموزشی دانشکده در روز دوشنبه مورخ 1396/12/13 در دفتر رئیس دانشکده برگزار شد. در این جلسه دانشجویان مشکلات و نظرات خود را در راستای ارتقاء سطح کمی و کیفی آموزشی با ایشان در میان گذاشته و مقرر شد دانشکده تا حد امکان درصدد رفع آنها برآید.
19
برگزاری اولین کارگاه انگیزشی (ماراتون انگیزه)
چکیده: اولین کارگاه انگیزشی در روز دوشنبه مورخ 96/11/30 از ساعت 12-10 با حضور 40 نفر از دانشجویان رشته های مختلف در سالن آمفی تئاتر ابن سینا برگزار گردید. در این کارگاه آقای دکتر خلیل مومنی به عنوان مدرس حضور داشتند. در ابتدای جلسه یکی از دانشجوان به شرح برنامه روزانه خود پرداخت که دلیل این کار شباهت برنامه روزانه دانشجویان به یکدیگر بود. بخش های محوری ... ادامه »
19
برگزاری برنامه دورهمی- فرهنگی-تفریحی همکاران دانشکده بهداشت
چکیده: در روز پنجشنبه مورخ 1396/12/17 از ساعت 16-10 برنامه دورهمی-فرهنگی-تفریحی، با حضور پرشور همکاران محترم دانشکده بهداشت با میزبانی جناب آقای دکتر بازیار در تفرجگاه "مله پنجاو" برگزار گردید.
19
چکیده: دهمین جلسه تخصصی گروه بهداشت عمومی در روز دوشنبه مورخ 1396/12/14 در ساعت 17-14 در محل سالن کنفرانس گروه برگزار شد. در این جلسه مسائل و مشکلات گروه بررسی و پس از بحث و تبادل نظر تصمیم گیری شد.
13
برگزاری کارگاه پروپوزال نویسی
چکیده: در راستای توانمند سازی پژوهشی دانشجویان دانشکده بهداشت، کارگاه پروپوزال نویسی در روز چهارشنبه مورخ 96/12/9 توسط کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت برگزار گردید. در این کارگاه دانشجویان رشته بهداشت عمومی، بیولوژی و کنترل ناقلین بیماریها و مهندسی بهداشت محیط با تدریس جناب آقای دکتر میرزایی با نحوه پروپوزال نویسی آشنا شدند.
09
برگزاری جلسه هم اندیشی اعضای هیئت علمی دانشکده در روز دوشنبه 96/12/7
چکیده: در روز دوشنبه 96/12/7 ساعت 12 در جلسه هم اندیشی اعضای هیئت علمی که در دفتر ریاست دانشکده بهداشت تشکل شد لیست مشکلات سلامت استان جهت تدوین برنامه جامع سلامت مورد نقد و بحث قرار گرفت و پیشنهادات لازم اتخاذ و اصلاحات لازم در لیست مشکلات اعمال گردید.
03
 قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان نیمه دوم  سال تحصیلی  1396در دانشگاه علوم پزشکی ایلام
چکیده: ضمن تبریک به کلیه پذیرفته شدگان در دانشگاه علوم پزشکی ایلام، به اطلاع می رساند داوطلبان پس از دریافت کدرهگیری از سامانه ثبت نام انلاین(در مهرماه سال جاری)، با به همراه داشتن اصل مدارک مورد نیاز (بند2) طبق جدول زمانبندی زیر جهت تحویل اصل مدارک به دانشگاه مراجعه نمایند. ادامه »
13
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس آشنایی با صنایع و شناخت فنون صنعتی 2، بازدیدی علمی در تاريخ چهارشنبه 06/10/96 از کارخانه کوشاب غرب ایلام توسط 17 نفر از دانشجویان کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس چرخ انداز یگانه به عنوان استاد مربوطه، دانشجویان را همراهی نمودند. در این بازدید دانشجو... ادامه »
11
چکیده:  در راستای ارتقاء کیفیت درس کاربرد موتور تلمبه در تاسیسات آب و فاضلاب، بازدیدی علمی در تاریخ 10/10/96 از ایستگاه پمپاژ چشمه گل گل توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 7 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر عمارلویی استاد درس و آقای مهندس محمدی مسئول ایستگاه پمپاژ به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با موضوعات مرتبط با درس از جمله محل آبگیر... ادامه »
09
بازدید هیئت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت وزارت بهداشت
چکیده: هیئت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روز دوشنبه و سه شنبه 4 و 5 در ماه 1396 از گروه بهداشت عمومی، بخش آموزش بهداشت بازدید بعمل آوردند. در این بازدید آقایان دکتر محمد حسین تقدیسی و حمید اله وردی پور ضمن ملاقات با رئیس و معاونین دانشگاه و رئیس و معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده، اعضای هیئت... ادامه »
09
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از  مرکز آتش نشانی ایلام
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس ایمنی در محیط کار 2، بازدیدی علمی در تاریخ 5/10/96 از مرکز آتش نشانی ایلام توسط دانشجویان ترم 2 کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای، به همراه استاد مربوطه خانم مهندس جمشیدزاد به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با انواع ماشین آلات و تجهیزات اطفاء حریق و مسائل ایمنی و بهداشتی مربوطه آشنا شدن... ادامه »
05
بازدید علمی دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط از ایستگاه و آزمایشگاه سنجش آلاینده های هوا اداره کل محیط زیست استان
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت درس آلودگی هوا، بازدید علمی در تاریخ 29/9/96 از دستگاه های پایش، نمونه برداری و سنجش آلاینده های هوا  اداره کل حفاظت محیط زیست استان توسط دانشجویان کارشناسی ترم 5 پیوسته و کارشناسی ترم 2 ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر مظلومی استاد درس و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه مهندسی بهداشت محیط به عمل آمد. در ا... ادامه »
03
چکیده:  در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی درس مواد زائد جامد شهری و صنعتی، بازدیدی علمی در تاریخ 30/9/96 از کارخانه بازیافت مواد و تهیه کود آلی (کمپوست) کرمانشاه توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 3 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر عمارلویی استاد درس به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با فرآیند تهیه کود آلی از مواد زائد جامد شهری آشنا شدند.
03
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس آشنایی با صنایع و شناخت فنون صنعتی 1، بازدیدی علمی در تاريخ سه شنبه 28/09/96 از کارگاه جوشکاری سازمان فنی و حرفه ای ایلام توسط 25 نفر از دانشجویان کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس یگانه به عنوان استاد مربوطه، دانشجویان را همراهی نمودند. در این بازدید... ادامه »
03
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از کارخانه سیمان ایلام
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس های ایمنی صنعتی 2 و ایمنی صنعتی 3، بازدیدی علمی در تاريخ یکشنبه 26/09/96 از کارخانه سیمان ایلام توسط 20 نفر از دانشجویان رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس یگانه و خانم مهندس جمشید زاد به عنوان اساتید مربوطه، دانشجویان را همراهی نمودند. در این بازدید دانشجویان با پروس... ادامه »
03
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس بهداشت پرتوها، بازدیدی علمی در تاريخ چهارشنبه 22/09/96 از بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام توسط 25 نفر از دانشجویان رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس یگانه به عنوان استاد مربوطه، دانشجویان را همراهی نمودند. در این بازدید دانشجویان با طرز کار انواع دستگاه های رادیولوژی... ادامه »
02
بازدیدی علمی از تصفیه خانه فاضلاب شهر سرابله
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی درس بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب،  بازدیدی علمی در تاریخ 28/9/96 از تصفیه خانه فاضلاب شهر سرابله توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 7 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر مظلومی استاد درس و همکاری جناب آقای مهندس استرش کارشناس محترم بهره برداری از تصفیه خانه های فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان ... ادامه »
29
چکیده: در راستای توانمند سازی پژوهشی دانشجویان دانشکده بهداشت، کارگاه Endnote در روزهای شنبه و دوشنبه مورخه 25/9/96 و 27/9/96 به مدت 4 ساعت توسط کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت برگزار شد. دانشجویان ترم 7 مهندسی بهداشت محیط با تدریس آقای دکتر مظلومی در این کارگاه با نحوه کار با نرم افزار Endnote آشنا شدند.
29
برگزاری کارگاه افسر ایمنی با همکاری انجمن ایمنی بهداشت کار استان
چکیده: انجمن علمی دانشکده بهداشت با همکاری انجمن ایمنی بهداشت کار استان ایلام در تاریخ 23/9/1396 اقدام به برگزاري كارگاه يك روزه افسر ایمنی  مختص دانشجویان گروه بهداشت حرفه ای در سالن توسعه دانشگاه نمود. در این کارگاه به آموزش شیوه ایفای نقش ستادی افسر ایمنی، کنترل و مدیریت خطر، اجرای دستورالعملها و آئین نامه های حفاظت کار و استفاده از لوازم حفاظت فر... ادامه »
21
چکیده:   در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی درس بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب،  بازدیدی علمی در تاریخ 14/9/96 از تصفیه خانه فاضلاب و پروژه احداث شبکه جمع آوری فاضلاب ایوان توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 7 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر مظلومی استاد درس به عمل آمد. دانشجویان در جریان این بازدید با شبکه جمع آوری فاضلاب شه... ادامه »
21
بازدید علمی دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط از محل امحاء زباله های عفونی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی و محل دفع زباله های شهری ایلام
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی واحد عملی درس مواد زائد جامد شهری و صنعتی، بازدیدی علمی در تاریخ 20/9/96 از محل امحاء زباله های عفونی و محل دفع نهایی زباله های شهری ایلام توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 3 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر عمارلویی استاد درس به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با موضوعات مرتبط با درس از جمله روش جمع آوری، ... ادامه »
20
چکیده: در راستای توانمند سازی پژوهشی دانشجویان دانشکده بهداشت کارگاه پروپوزال نویسی در روزهای شنبه 6/8/96، 13/9/96 و 11/9/96 به مدت 6 ساعت توسط کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت برگزار شد. دانشجویان ترم 7 مهندسی بهداشت محیط با تدریس آقای دکتر نورمرادی در این کارگاه با نحوه نوشتن پروپوزال جهت انجام طرح های تحقیقاتی آشنا شدند.
20
معرفی دانشجویان نمونه دانشگاه علوم پزشکی ایلام
چکیده: براساس آیین نامه جشنواره دانشجوی نمونه، پنج نفر از دانشجویان دانشگاه موفق به کسب امتیازات لازم در بخش های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی شدند و به عنوان دانشجوی نمونه دانشگاهی معرفی شدند. لازم به توضیح است سه نفر از پنج نفر دانشجویان منتخب، از دانشکده بهداشت می باشند.
18
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از کارخانه کوشاب غرب ایلام
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس های ایمنی صنعتی 2 و ایمنی صنعتی 3، بازدیدی علمی در تاريخ چهار شنبه 01/09/96 از شرکت کوشاب غرب ایلام توسط 23 نفر از دانشجویان رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس چرخ انداز یگانه و خانم مهندس جمشید زاد به عنوان اساتید مربوطه، دانشجویان را همراهی نمودند. در این بازدید دان... ادامه »
18
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از شرکت پتروشیمی ایلام
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس ایمنی صنعتی 3، بازدیدی علمی در تاريخ یکشنبه 21/08/96 از شرکت پتروشیمی ایلام توسط 15 نفر از دانشجویان کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس چرخ انداز یگانه به عنوان استاد مربوطه، دانشجویان را همراهی نمودند. در این بازدید دانشجویان با پروسه تولید و مسائل ای... ادامه »
18
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس آشنایی با صنایع و شناخت فنون صنعتی 2، بازدیدی علمی در تاريخ سه شنبه 30/08/96 از شرکت آرد دره شهر توسط 30 نفر از دانشجویان رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس کرد و آقای مهندس چرخ انداز یگانه به عنوان اساتید مربوطه، دانشجویان را همراهی نمودند. در این بازدید دانشجویان با... ادامه »
18
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس آشنایی با صنایع و شناخت فنون صنعتی 1، بازدیدی علمی در تاريخ سه شنبه 16/08/96 از شرکت آرد ایلام توسط 30 نفر از دانشجویان کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس کرد و خانم مهندس جمشید زاد به عنوان اساتید مربوطه، دانشجویان را همراهی نمودند. در این بازدید دانش... ادامه »
18
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از کارخانه کولاک غرب ایلام
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس آشنایی با صنایع و شناخت فنون صنعتی 1، بازدیدی علمی در تاريخ چهار شنبه 08/09/96 از شرکت کولاک غرب ایلام توسط 25 نفر از دانشجویان رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس چرخ انداز یگانه به عنوان استاد مربوطه، دانشجویان را همراهی نمودند. در این بازدید دانشجویان با پروسه تولید... ادامه »
18
بازدید دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط از سایت هواشناسی مستقر در فرودگاه
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت درس آلودگی هوا، بازدیدی علمی در تاریخ 8/9/963 از سایت ایستگاه هواشناسی مستقر در فرودگاه ایلام توسط دانشجویان کارشناسی ترم 5 پیوسته و ترم 2 ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکترمظلومی استاد درس، آقای مهندس نادری کارشناس اداره کل هواشناسی استان وآقای مهندس کرمی کارشناس گروه مهندسی بهداشت محیط به عمل آمد. در این با... ادامه »
18
بازدید دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط از تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام
چکیده:     در راستای ارتقاء کیفیت درس بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب بازدید علمی در تاریخ 11/9/96 از تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام توسط دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 7 به همراه آقای دکتر مظلومی استاد درس، آقای مهندس استرش کارشناس آب و فاضلاب استان، مهندس کاظمی پیمانکار تصفیه خانه فاضلاب و آقای مهندس کرمی کارشناس... ادامه »
11
برگزاری جلسه تصویب پروپوزال دانشجویان کارشناسی ارشد آموزش بهداشت
چکیده: جلسه تصویب پروپوزال پایان نامه چهارمین دوره دانشجویان کارشناسی ارشد آموزش بهداشت در روز یکشنبه مورخ 5/9/1396 برگزار شد. در این جلسه عناوین پروپوزال طرح پایان نامه دانشجویان با حضور ریاست محترم دانشکده، معاونت آموزشی و پژوهشی و اساتید گروه بهداشت عمومی، به بحث گذاشته شد.
24
بازدید دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط از سد چم گردلان ایلام
چکیده:   در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی درس بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب،  بازدیدی علمی در تاریخ 20/8/96 از سد مخزنی چم گردلان ایلام توسط دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 7 به همراه آقای دکتر مظلومی استاد درس و آقای مهندس مرادخانی کارشناس شرکت آب منطقه ای به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با موضوعات مرتبط با درس از... ادامه »
17
چکیده: دومین جلسه با نمایندگان دانشجویان دانشکده بهداشت با حضور ریاست دانشکده و مسئول آموزش در روز دوشنبه 15/8/1396 برگزار گردید.
16
چکیده:   در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی درس بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب،  بازدیدی علمی در تاریخ 2/8/96 از تصفیه خانه آب ایلام توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 7 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر مظلومی استاد درس و مهندس کرمی کارشناس گروه به عمل آمد. دانشجویان در جریان این بازدید با بهره برداری و نگهداری صحیح از تا... ادامه »
15
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از پالایشگاه گاز ایلام
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس آشنایی با صنایع و شناخت فنون صنعتی، بازدیدی علمی در تاريخ چهارشنبه 03/08/96 از پالایشگاه گاز ایلام توسط 30 نفر از دانشجویان کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس کاظمی و آقای مهندس چرخ انداز یگانه به عنوان اساتید گروه، دانشجویان را همراهی نمودند. در این ب... ادامه »
15
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از پالایشگاه نفت کرمانشاه
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس های آشنایی با صنایع و شناخت فنون صنعتی و ایمنی در محیط کار 2، بازدیدی علمی در تاريخ دوشنبه 08/08/96 از پالایشگاه نفت کرمانشاه توسط 30 نفر از دانشجویان کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس کرد، آقای مهندس چرخ انداز یگانه و خانم مهندس ج... ادامه »
13
کارگاه نحوه برگزاری بهینه ژورنال کلاب
چکیده: کارگاه نحوه برگزاری بهینه ژورنال کلاب (Journal Club) در روز یکشنبه مورخ 7/8/1396 از ساعت 14-13 در محل سالن کنفرانس گروه بهداشت عمومی برای تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد آموزش بهداشت برگزار گردید.  
01
چکیده: اولین جلسه هسته مشاوره در روز چهارشنبه مورخ 26/7/96 با تمرکز بر مبحث ارجاع دانشجویانی که مشکلات خاص داشته و یا دچار افت تحصیلی شده اند، برگزار شد.      
30
چکیده:       در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی واحد عملی درس بهداشت پرتوها و حفاظت، بازدیدی علمی در تاریخ 29/7/96 از بخش های سنگ شکن و هسته ایی مجتمع پزشکی آسیا ایلام توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 5 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه سرکار خانم مهندس یارمحمدی استاد درس به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با موضوعات مرتبط با درس از ... ادامه »
30
چکیده: اولین جلسه مسئولین دانشکده بهداشت با دانشجویان کارشناسی ارشد رشته های آموزش بهداشت، بهداشت حرفه ای و آمار زیستی در سال تحصیلی جدید برگزار شد. در این جلسه معاون آموزشی دانشکده ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان جدیدالورود هدف از برگزاری جلسات ماهیانه را برای دانشجویان شرح داد. سپس دانشجویان به تشریح مشکلات پیش رو پرداخته و نظرات و پیشنهادات خود را در این... ادامه »
30
چکیده:   در راستای ارتقاء کیفیت درس بهره برداری از تاسیسات آب و فاضلاب، بازدیدی علمی در تاریخ 27/7/96 از سد و نیروگاه سیمره توسط دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 7 به همراه آقای دکتر مظلومی استاد درس، آقای مهندس چراغپور مسئول H.S.E سد و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با موضوعات مرتبط با درس از جمله حوضه... ادامه »
19
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس آشنایی با صنایع و شناخت فنون صنعتی، بازدیدی علمی در تاريخ دوشنبه 17/7/96 از شرکت نساجی زرجین بافت توسط 30 نفر از دانشجویان ترم اول کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس کرد به عنوان استاد درس مربوطه و آقای مهندس چرخ انداز یگانه به عنوان کارشناس گروه ... ادامه »
19
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس آشنایی با صنایع و شناخت فنون صنعتی، بازدیدی علمی در تاريخ سه شنبه 18/7/96 از شرکت پتروشیمی ایلام توسط 25 نفر از دانشجویان ترم هفتم کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس کرد به عنوان استاد درس مربوطه و آقای مهندس چرخ انداز یگانه به عنوان کارشناس گروه ... ادامه »
16
چکیده: جلسه توجیهی و هم اندیشی اساتید هیئت علمی و کارکنان دانشکده بهداشت در روز چهار شنبه مورخه 96/7/6 با حضور رئیس، مدیران محترم گروه و کارشناسان آموزش برگزار شد. در این جلسه پس از خوش آمد گویی و تبریک سال جدید توسط رئیس دانشکده، برخی از مقررات آموزشی توسط همکاران و مدیران محترم گروه یادآوری شد. همچنین در ادامه جلسه ضمن بررسی وضعیت کمی و کیفی آموزشی در ت... ادامه »
02
چکیده: جلسه توجیهی و هم اندیشی اساتید و مدرسین مدعو دانشکده بهداشت در روز سه شنبه مورخه 28/6/96 با حضور رئیس، مدیران محترم گروه و کارشناسان آموزش برگزار شد. در این جلسه پس از خوش آمد گویی و تبریک سال جدید توسط رئیس دانشکده، برخی از مقررات آموزشی توسط همکاران و مدیران محترم گروه یادآوری شد. همچنین در ادامه جلسه ضمن بررسی وضعیت کمی و کیفی آموزشی در ترم گذشت... ادامه »
26
چکیده: در روز دوشنبه مورخ 20/6/1396 کارگاه آشنایی با اصول ارگونومی در محیط اداری با حضور 48 نفر از کارکنان پردیس دانشگاه در محل سالن اجتماعات توسعه پزشکی توسط خانم مهندس مریم جمشیدزاد برگزار گردید. هدف از این کارگاه، آشنایی کارکنان با اصول ارگونومی فیزیکی هنگام نشستن پشت میز کار و چرخه کار_استراحت به منظور جلوگیری از اختلالات اسکلتی_عضلانی و همچنین استاند... ادامه »
05
چکیده: در تاریخ 27/4/96 در راستای همکاری آموزشی دانشکده بهداشت و معاونت بهداشتی دانشگاه، اولین جلسه کار گروه بهداشت محیط و حرفه ای و سلامت در بلایا در سالن جلسات معاونت بهداشتی و با حضور کلیه اعضای کارگروه تشکیل گردید. در این جلسه اعضاء در مورد مباحث مختلف بهداشت محیط و حرفه ای که تاثیر زیادی بر سلامت جامعه دارند به بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر گردید د... ادامه »
17
چکیده: جلسه گروه بهداشت عمومی روز چهارشنبه مورخ 14/4/96 ساعت 12-10 در محل سالن کنفرانس گروه برگزار شد. محور جلسه تعیین اساتید دروس نیمسال اول 97-96 بود.
14
برگزاری جلسه تخصصی گروه بهداشت عمومی
چکیده: جلسه تخصصی گروه بهداشت عمومی در روز یکشنبه ساعت 11 صبح با حضور کلیه اعضای هیئت علمی گروه در محل سالن کنفرانس آموزش بهداشت برگزار شد در این جلسه مسائل گروه مطرح و تصمیم گیری لازم به عمل آمد.
23
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از شرکت پالايش نفت کرمانشاه
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس ایمنی در محیط کار 2 و 3، بازدیدی علمی در تاريخ چهارشنبه 27/2/96 از شرکت پالايش نفت کرمانشاه توسط 34 نفر از دانشجویان رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس کاظمی و خانم مهندس جمشیدزاد به عنوان اساتید درس مربوطه دانشجویان را همراهی نمودند. در این بازدید دانشجویان با پ... ادامه »
16
بازدید دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط از تصفیه خانه آب ایلام
چکیده:   در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی درس تصفیه آب،  بازدیدی علمی در تاریخ 10/3/96 از تصفیه خانه آب ایلام توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 6 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر عمارلویی استاد درس و مهندس کرمی کارشناس گروه به عمل آمد. دانشجویان در جریان این بازدید با فرایندهای تصفیه آب از نزدیک آشنا شدند.
25
چکیده: در تاریخ 23/2/96 راس ساعت 30/8 دومین کارگاه بررسی روند اجرای برنامه کارآموزی در عرصه با حضور دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 8 رشته مهندسی بهداشت محیط و کلیه اساتید گروه بهداشت محیط در سالن IT کتابخانه دانشگاه برگزار گردید. در این کارگاه کلیه گروه ها گزارشی از روند آشنایی عملی با فعالیت های واحد بهداشت محیط در مراکز بهداشتی و درمانی شهری، روستایی، خا... ادامه »
23
برگزاری اردوی فرهنگی-تفریحی
چکیده: در روز پنجشنبه مورخ 21/2/96 اردوی تفریحی-فرهنگی جهت افزایش تعامل و همدلی بین کارکنان، اعضاء هیئت علمی دانشکده و اساتید مدعو در طبیعت زیبای اطراف ایلام برگزار شد.
17
چکیده:      در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی واحد عملی درس بهداشت پرتوها و حفاظت، بازدیدی علمی در تاریخ 10/2/96 از بخش سنگ شکن و در تاریخ 17/2/96 از بخش هسته ایی مجتمع پزشکی آسیا ایلام توسط دانشجویان کارشناسی ناپیوسته ترم اول رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه سرکار خانم مهندس یارمحمدی استاد درس به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با م... ادامه »
16
بازدید دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط ازانبار لوله و اتصالات شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام
چکیده: در راستای اجرای برنامه کارآموزی در عرصه دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط دانشکده بهداشت، در تاریخ 16/2/96 دانشجویان ترم 8 به همراه آقای دکتر عمارلویی و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه بهداشت محیط از انبار لوله و اتصالات شرکت آب و فاضلاب شهری استان بازدید به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با انواع لوله ها و اتصالات مورد استفاده در آب و فاضلاب آشنا ش... ادامه »
13
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی واحد عملی درس زباله های صنعتی و خطرناک، بازدیدی علمی در تاریخ 13/2/96 از بیمارستان شهید مصطفی و محل امحاء زباله های عفونی بیمارستانی ایلام توسط دانشجویان کارشناسی ناپیوسته ترم 3 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه سرکار خانم مهندس تفرجی یگانه استاد درس به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با موضوعات مرتبط با درس از جمله رو... ادامه »
12
برگزاری مراسم تجلیل از آقای مهندس اسکندر غلامی پریزاد
چکیده: در تاریخ 11/2/96 مراسم تجلیل از آقای مهندس اسکندر غلامی پریزاد به خاطر سی سال خدمت صادقانه و پرتلاش، در محل دفتر ریاست دانشکده با حضور معاون دانشجویی-فرهنگی، کلیه اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده بهداشت برگزار گردید. در ابتدای جلسه سرپرست دانشکده ضمن خوش آمدگویی و تبریک اعیاد شعبانیه به همکاران، ضمن برشمردن ویژگی های منحصر به فرد آقای مهندس غلا... ادامه »
08
برگزاری همایش هفته سلامت و تجلیل از دانشجویان برتر داشکده بهداشت
چکیده: همایش بزرگداشت هفته سلامت در روز دوشنبه مورخ 4/2/1396 با حضور رئیس دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاونین محترم پشتیبانی، درمان، بهداشت، دانشجویی و فرهنگی، اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت، کارکنان و دانشجویان دانشکده در سالن آمفی تئاتر ابن سینا برگزار گردید. این مراسم با سخنرانی آقای دکتر علی دل پیشه ریاست دانشگاه افتتاح گردید.ایشان ... ادامه »
03
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از  مرکز آتش نشانی ایلام
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس ایمنی در محیط کار 2، بازدیدی علمی در تاریخ 3/2/95 از  مرکز آتش نشانی ایلام توسط دانشجویان ترم 4 کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای، به همراه استاد مربوطه خانم مهندس جمشیدزاد و کارشناس گروه خانم مهندس کمالوندی به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با انواع ماشین آلات و تجهیزات اطفاء حریق و... ادامه »
03
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس ایمنی در محیط کار 2، بازدیدی علمی در تاریخ 3/2/95 از  مرکز آتش نشانی ایلام توسط دانشجویان ترم 4 کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای، به همراه استاد مربوطه خانم مهندس جمشیدزاد و کارشناس گروه خانم مهندس کمالوندی به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با انواع ماشین آلات و تجهیزات اطفاء حریق و... ادامه »
31
چکیده: در راستای برنامه کارآموزی در عرصه دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط دانشکده بهداشت ، در تاریخ 31/1/96 به همراه آقای دکتر مظلومی (عضو هیئت علمی)، آقای مهندس کرمی کارشناس گروه بهداشت محیط و آقای مهندس هاشمی کارشناس  تصفیه خانه از تصفیه خانه فاضلاب شهر دره شهر که به صورت سیستم برکه تثبیت بود، بازدید به عمل آوردند. دانشجویان در جریان این بازدید ... ادامه »
31
بازدید دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط از تصفیه خانه فاضلاب دره شهر
چکیده: در راستای برنامه کارآموزی در عرصه دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط دانشکده بهداشت ، در تاریخ 31/1/96 به همراه آقای دکتر مظلومی (عضو هیئت علمی)، آقای مهندس کرمی کارشناس گروه بهداشت محیط و آقای مهندس هاشمی کارشناس  تصفیه خانه از تصفیه خانه فاضلاب شهر دره شهر که به صورت سیستم برکه تثبیت بود، بازدید به عمل آوردند. دانشجویان در جریان این بازدید ... ادامه »
30
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از  نيروگاه برق طرح سد و نيروگاه سيمره
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس های ایمنی در محیط کار 1 و ایمنی در محیط 3، بازدیدی علمی در تاريخ چهارشنبه 30/1/96 از سد و نيروگاه برق سيمره توسط دانشجویان ترم 2 کارشناسی پیوسته و ترم 3 کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای، به همراه اساتید مربوطه آقای مهندس کاظمی و خانم مهندس جمشیدزاد به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با ... ادامه »
28
بازدید علمی داشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از  پالايش گاز ايلام
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزشهای عملی درس ایمنی در محیط کار 2، بازدیدی علمی در تاريخ دوشنبه28 /1/96 از پالايشگاه گاز ايلام توسط دانشجویان ترم 4 کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای، به همراه استاد مربوطه خانم مهندس جمشیدزاد و آقای مهندس کاظمی به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با پروسه تولید گاز و مسائل ایمنی و بهداشتی پالایشگاه ... ادامه »
19
چکیده: برگزاری جلسه هماهنگی شروع ترم  با حضور سرپرست، معاون آموزشی، مدیران گروه و اعضای محترم هیات علمی دانشکده روز سه شنبه مورخ 95.11.19 در محل دفتر ریاست دانشکده برگزار گردید. در این جلسه ضمن یادآوری مقررات آموزشی و تاکید بر اجرای آنها، نظرات و پیشنهادات اساتید مورد بررسی قرار گرفت.
18
چکیده: در روز دوشنبه مورخ 95.11.18 از ساعت 13-10 جلسه توجیهی و هماهنگی شروع ترم جدید با حضور سرپرست، معاون آموزشی و 25 نفر از اساتید مدعو دانشکده در محل ذفتر ریاست دانشکده برگزار گردید. در این جلسه ضمن یادآوری مقررات آموزشی، نظرات و پیشنهادات اساتید مورد بررسی قرار گرفت.
26
برگزاری کارگاه اصول ایمنی در آزمایشگاه
چکیده: در روز دوشنبه مورخ 20/10/1395 کارگاه اصول ایمنی در آزمایشگاه با حضور کلیه کارشناسان آزمایشگاه های دانشگاه در محل سایت کامپیوتر معاونت آموزشی توسط خانم مهندس مریم جمشیدزاد برگزار گردید. هدف از این کارگاه آشنایی کارشناسان با خطرات موجود در آزمایشگاه و نحوه مدیریت آنها بود.
18
بازدید علمی دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط از تاسیسات آب آشامیدنی میشخاص
چکیده: در تاریخ 13/10/95 در راستای ارتقاء کیفیت درس بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب، بازدید علمی از تاسیسات آب آشامیدنی روستای میشخاص توسط دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 7 به همراه آقای دکتر مظلومی استاد درس، آقای مهندس رمضانی نماینده اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان ایلام و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه انجام شد.در این بازدید... ادامه »
18
بازدید علمی دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط از ایستگاه پمپاژ گل گل
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت درس کاربرد موتور تلمبه در تاسیسات آب و فاضلاب، بازدیدی علمی در تاریخ 11/10/95  از ایستگاه پمپاژ چشمه گل گل توسط دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 7 به همراه آقای دکتر عمارلویی استاد درس، آقای مهندس محمدی مسئول ایستگاه پمپاژ و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه مهندسی بهداشت محیط به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان... ادامه »
15
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از شرکت نفت استان کرمانشاه
چکیده: در تاریخ 9/10/1395 در راستای ارتقا کیفیت درس آشنایی با صنایع بازدید علمی از شرکت نفت استان کرمانشاه توسط دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای ترم 1 و 7 به همراه آقای مهندس کرد بعنوان استاد درس و خانم مهندس کمالوندی و خانم مهندس جمشیدزاد بعمل آمد. در این بازدید دانشجویان با فرآیند تولید و مسائل ایمنی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای در صنعت آشنا شدند. از همکار... ادامه »
07
چکیده: درتاریخ 6/10/95 در راستای ارتقاء کیفیت درس بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب، بازدید علمی از تصفیه خانه فاضلاب (روش لجن فعال) شهر سرابله توسط دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 7 به همراه آقای دکتر مظلومی استاد درس، آقای مهندس ریزه بندی مسئول تصفیه خانه و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه بهداشت محیط انجام شد.در این بازدید دانشجوی... ادامه »
04
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی واحد عملی درس مواد زائد جامد شهری و صنعتی، بازدیدی علمی در تاریخ 1/10/95 از محل امحاء زباله های عفونی و محل دفع نهایی زباله های شهری ایلام توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 3 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر عمارلویی استاد درس به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با موضوعات مرتبط با درس از جمله روش جمع آوری، ... ادامه »
04
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت درس آلودگی هوا، بازدید علمی در تاریخ 1/10/95 از ایستگاه و آزمایشگاه سنجش آلاینده های هوا اداره کل حفاظت محیط زیست استان توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 5 به همراه آقای دکتر مظلومی استاد درس و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه مهندسی بهداشت محیط به عمل آمد. در این بازدید آقای مهندس احمدی و آقای مهندس ویسی... ادامه »
29
چکیده: درتاریخ 29/9/95 در راستای ارتقاء کیفیت درس بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب بازدید علمی از تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام توسط دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 7 به همراه آقای دکتر مظلومی استاد درس، آقای مهندس استرش کارشناس شرکت آب و فاضلاب شهری استان و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه بهداشت محیط انجام شد.در این بازدید دانشجویان... ادامه »
23
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزشهای عملی درس های آشنایی با صنایع و ایمنی در محیط کار ، بازدیدی علمی در تاریخ 23/8/95  از شرکت شرکت نهر باران زاگرس  توسط دانشجویان ترم 5 کارشناسی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای  به همراه کارشناس گروه مهندسی بهداشت حرفه ای به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با تجهیزات صنعت لوله سازی و مسائل ایمنی و بهد... ادامه »
23
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزشهای عملی درس های آشنایی با صنایع و ایمنی در محیط کار ، بازدیدی علمی در تاریخ 23/9/95  از شرکت کولاک غرب ایلام توسط دانشجویان ترم 7 کارشناسی پیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای  به همراه کارشناس گروه به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با تجهیزات و فرآیند تولید نوشابه سازی و مسائل ایمنی و بهداشت حرفه ای &n... ادامه »
23
برگزاری جلسه مشترک معاونت های آموزشی، بهداشتی و دانشجویی فرهنگی
چکیده: در تاریخ 23/9/95 جلسه مشترک معاونت های آموزشی، بهداشتی و ذانشجویی فرهنگی دانشگاه در راستای مشارکت و تعامل بیشتر در ارتقاء سطح سلامت جامعه، پژوهش های کاربردی و بهبود کیفیت کارآموزی و کارورزی دانشجویان و ... با حضور معاونین محترم آموزشی، بهداشتی  و دانشجویی فرهنگی دانشگاه و کارشناسان ستادی مرکز بهداشت استان و شهرستان ایلام و همچنین روسا و م... ادامه »
23
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت درس آلودگی هوا ، بازدیدی علمی در تاریخ 23/8/95  از سایت ایستگاه هواشناسی مستقر در فرودگاه ایلام  توسط دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 5 به همراه آقای دکترمظلومی استاد درس، آقای مهندس آتشبار کارشناس اداره کل هواشناسی استان وآقای مهندس کرمی کارشناس گروه مهندسی بهداشت محیط به عمل آمد. در این بازدید دانشج... ادامه »
23
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی واحد عملی درس بهداشت پرتوها و حفاظت، بازدیدی علمی در تاریخ 18/9/95  از بخش های رادیولوژی (آنالوگ و دیجیتال) و سی تی اسکن بیمارستان امام (ره) و بخش های رادیولوژی (پرتابل و دیجیتال) و ماموگرافی بیمارستان مصطفی ایلام توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 5 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه سرکار خانم مهندس یارمحمدی استاد... ادامه »
23
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی واحد عملی درس بهداشت پرتوها و حفاظت، بازدیدی علمی در تاریخ 20/8/95  از بخش های رادیولوژی و سنگ شکن مجتمع پزشکی آسیا ایلام توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 5 رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه سرکار خانم مهندس یارمحمدی استاد درس به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با موضوعات مرتبط با درس از جمله کاربرد پرتوها در پز... ادامه »
22
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزشهای عملی درس های آشنایی با صنایع و ایمنی در محیط کار ، بازدیدی علمی در تاریخ 23/9/95  از  مرکز آتش نشانی توسط دانشجویان ترم 1 کارشناسی پیوسته و 2 کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت حرفه ای، به همراه خانم مهندس جمشیدزاد کارشناس گروه به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با تجهیزات اطفاء حریق و مسائل ایمن... ادامه »
21
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزشهای عملی درس های آشنایی با صنایع و ایمنی در محیط کار ، بازدیدی علمی در تاریخ 16/8/95  از شرکت تیرچه بلوک غرب ایلام توسط دانشجویان ترم 1 و 5 کارشناسی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای  به همراه مدیر  گروه مهندسی بهداشت حرفه ای و کارشناس گروه به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با تجهیزات و فرایند تولید تیر... ادامه »
21
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی واحد عملی درس مواد زائد جامد شهری و صنعتی، بازدیدی علمی در تاریخ 21/9/95  از محل امحاء زباله های عفونی و محل دفع نهایی زباله های شهری ایلام توسط دانشجویان کارشناسی ترم 2 ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر عمارلویی استاد درس به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با موضوعات مرتبط با درس از جمله روش جم... ادامه »
16
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزشهای عملی درس های آشنایی با صنایع و ایمنی در محیط کار ، بازدیدی علمی در تاریخ 16/8/95  از شرکت صنایع چوب زاگرس  توسط دانشجویان ترم 7 کارشناسی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای  به همراه کارشناس گروه مهندسی بهداشت حرفه ای به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با تجهیزات صنعت نجاری و مسائل ایمنی و بهداشتی آشنا... ادامه »
02
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزشهای عملی درس های آشنایی با صنایع و ایمنی در محیط کار ، بازدیدی علمی در تاریخ 2/9/95  از شرکت شرکت پالایش گاز ایلام توسط دانشجویان ترم 1و 5 کارشناسی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای  به همراه آقای مهندس کاظمی مدیر گروه بهداشت حرفه ای و کارشناس گروه به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با تجهیزات پالایشگاه و مسا... ادامه »
25
چکیده:    در راستای ارتقاء کیفیت درس بهره برداری از تاسیسات آب و فاضلاب، بازدیدی علمی در تاریخ 24/8/95  از سد مخزنی چم گردلان ایلام توسط دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 7 به همراه آقای دکتر مظلومی استاد درس و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه مهندسی بهداشت محیط به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با موضوعات مرتبط با درس از جمله حو... ادامه »
19
چکیده: در رابطه با درس سلامت سالمندی در روز چهارشنبه مورخ 19/8/95 دانشجویان ترم 7 کارشناسی پیوسته بهداشت عمومی و ترم 4 ناپیوسته به همراه 3 نفر از اساتید و مربیان گروه بهداشت عمومی از سرای سالمندان واقع در شهرستان ایوان بازدید بعمل آورده و از جانب دانشجویان با هماهنگی مسئول سرای سالمندان هدایایی بین آنان توزیع گردید.
18
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از کارگاه نجاری
چکیده: در تاریخ15/8/95 از شرکت صنایع چوب زاگرس با حضور 25 نفر از دانشجویان ترم 7 رشته مهندسی بهداشت حرفه ای مقطع کارشناسی پیوسته باهدف آشنایی با فرآیند تولید ، دستگاهها و تجهیزات و مسائل ایمنی بهداشت حرفه ای بازدیدی به عمل آمد. در این بازدیدخانم مهندس صفرپور و آقای مهندس کرد دانشجویان را همراهی نمودند.همچنین  از زحمات و همکاری مدیریت و کارکنان شرکت ص... ادامه »
13
اردوی فرهنگی-تفریحی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت
چکیده: در روز پنجشنبه مورخ 1395/8/13 اردوی فرهنگی-تفریحی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت به همراه خانواده هایشان در منطقه عمومی چوار برگزار شد.
12
چکیده: جلسه تصویب پروپوزال دانشجویان دوره سوم کارشناسی ارشد آموزش بهداشت با حضور معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده و اساتید گروه در روز چهارشنبه مورخ 1395.8.12 برگزار گردید. در این جلسه ابتدا دانشجویان از پروپوزال خود دفاع نموده و سپس به سوالات اساتید حاضر در جلسه پاسخ دادند. پروپوزال دانشجویان پس از اعمال تغییرات و نظرات اساتید مورد تصویب قرار گرفت.
12
کارآموزی میدانی دانشجویان حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین
چکیده: دانشجویان ترم آخر حشره شناسی پزشکی به تعداد 13 نفر به همراه دو تن از اساتید(جناب آقای غلامی و سرکار خانم شریفی نیا) در روز چهارشنبه مورخ 12 آبان ماه 1395، در اردوی کارآموزی در عرصه شرکت کردند و ضمن بازدید از روستای مهدی آباد اقدام به جمع آوری کنه های ناقل بیماری نمودند و نمونه های جمع آوری شده به آزمایشگاه منتقل شدند.
11
چکیده: در روز سه شنبه 95/8/11 در دفتر ریاست دانشکده تشکیل گردید. در این جلسه پس از شنیدن نظرات و پیشنهادات نمایندگان دانشجویان، ریاست محترم دانشکده در رابطه با موضوعات مطرح شده صحبت نمودند و مقرر گردید پس از جمع بندی نظرات، حتی الامکان در جهت اعمال پیشنهادات دانشجویان اقدام لازم به عمل آید.
18
کارآموزی میدانی دانشجویان حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین
چکیده: دانشجویان ترم آخر حشره شناسی پزشکی به تعداد 13 نفر به همراه چهار تن از اساتید (جناب آقایان غلامی، جلالی، دکتر عیوضی وسرکار خانم شریفی نیا) در روز چهارشنبه و پنج شنبه مورخ 14 و 15 مهر ماه 95، در اردوی کارآموزی در عرصه شرکت کردند و ضمن بازدید از روستاهای ریکا و سرنی بخش صالح آباد شهرستان مهران، اقدام به جمع‏آوری ناقلین و تله گذاری پایش حشره شناسی... ادامه »
14
چکیده: دانشجویان کارشناسی ارشد آموزش بهداشت در همایش همیاران پلیس، فرهنگیاران ترافیک، راهواران محله که به مناسبت هفته ناجا در روز یکشنبه مورخ 11/7/1395 در محل سالن غدیر معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان ایلام برگزار شد شرکت نمودند.
14
چکیده: موفقيت ارزشمند دانشكده بهداشت در اخذ مجوز تاسيس رشته آمار زيستي در مقطع كارشناسي ارشد را به اعضاء هيئت علمي، كاركنان و دانشجويان تبريك و تهنيت عرض مي كنيم.
14
چکیده: جلسه توجیهی جهت دانشجویان جدید الورود دانشکده بهداشت در نیمسال اول تحصیلی 96-1395 با حضور مسئولین دانشکده بهداشت، مدیران گروه، اعضای هیئت علمی، کارشناس آموزش و کارشناسان گروه ها برگزار گردید. در این جلسه در خصوص آشنایی دانشجویان با رشته تحصیلی، آینده شغلی، ادامه تحصیل، قوانین و مقررات آموزشی و سلسه مراتب اداری، وظایف استاد راهنما و استاد مشاور، دست... ادامه »
06
چکیده: در تاریخ 3/7/95 راس ساعت 12:30 در دفتر ریاست دانشکده بهداشت جلسه اساتید مشاور با حضور معاون محترم دانشجویی و فرهنگی، کارشناسان روان شناسی حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی و مدیران گروه های آموزشی دانشکده، به منظور بحث و تبادل نظر در راستای ارتقای روند اجرای طرح اساتید مشاور برگزار گردید.
31
چکیده: جلسه ای با حضور اساتید مدعو و مسئولین دانشکده به منظور بحث و تبادل نظر در راستای ارتقای آموزشی برگزار گردید. ادامه »
21
چکیده: خانم مریم اسماعیلی کیا به عنوان اولین دانشجوی گروه تحصیلات تکمیلی آموزش بهداشت از پایان نامه خود تحت عنوان " بررسی تاثیر آموزش به مادران مبتنی بر مدل اعتقاد بهداشتی بر کاهش پلاک دندانی کودکان 6-3 سال شهر ایلام در سال 1393" به راهنمایی خانم دکتر زینب غضنفری و آقای مهندس اسکندر غلامی پریزاد و مشاوره آقای دکتر محمد صادق عابدزاده زواره و آقای دکتر کورو... ادامه »
23
چکیده:  در راستای ارتقا کیفیت آموزش و آشنایی دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 8 رشته مهندسی بهداشت حرفه ای با فعالیت های کاری و مسائل ایمنی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای درصنعت، بازدیدی در تاریخ 23/3/95 باحضور آقای مهندس مهری از کارخانه سیمان ایلام به عمل آمد.
11
چکیده: در اجرای برنامه های مصوب و پیش بینی شده در سال تحصیلی 95-94 و با حمایت و همکاری معاونت محترم  فرهنگی دانشجویی و معاونت محترم آموزشی اردوی علمی تفریحی دانشجویان ترم 8 کارشناسی پیوسته بهداشت عمومی به مقصد استان کرمانشاه به منظور آشنایی دانشجویان با طرح ها و برنامه های ابتکاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ( طرح تونل عبرت شهرستان کرمانشاه – روستای ... ادامه »
04
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت درس آلودگی هوا، بازدید علمی در تاریخ 26/2/95 از ایستگاه و آزمایشگاه سنجش آلاینده های هوا اداره کل حفاظت محیط زیست استان توسط دانشجویان کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 3 به همراه آقای دکتر عمارلویی استاد درس و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه مهندسی بهداشت محیط به عمل آمد. در این بازدید آقای مهندس ویسی کارشناس اداره ... ادامه »
04
چکیده: در راستای ارتقا کیفیت آموزش و آشنایی دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 2 رشته مهندسی بهداشت حرفه ای با فعالیت های کاری و مسائل ایمنی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای در صنعت، بازدیدی در تاریخ 25/2/95 با حضور آقایان مهندس پور نجف و مهندس مهری از تونل در حال احداث ایوان– قلاجه به عمل آمد.   فایل خبر
04
چکیده: در راستای ارتقا کیفیت آموزش و آشنایی دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 8 رشته مهندسی بهداشت حرفه ای با فعالیت های کاری و مسائل ایمنی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای در صنعت، بازدیدی در تاریخ 22/2/95 با حضور آقای مهندس کاظمی از پالایشگاه گاز ایلام به عمل آمد. فایل خبر
22
چکیده: دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط دانشکده بهداشت در راستای برنامه کارآموزی در عرصه، در تاریخ 21/2/1395 به همراه مربی آقای مهندس کرمی و آقای مهندس محمدی کارشناس شرکت آب و فاضلاب شهری استان از تصفیه خانه فاضلاب شهر مهران که به صورت سیستم برکه  تثبیت (بی هوازی، اختیاری) بود، بازدید به عمل آوردند. دانشجویان در جریان این بازدید با فرایندهای تصفیه ... ادامه »
22
چکیده: در راستای ارتقا کیفیت آموزش و آشنایی دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 2 رشته مهندسی بهداشت حرفه ای با فعالیت های کاری و مسائل ایمنی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای در صنعت، بازدیدی در تاریخ 18/2/95 با حضور آقای مهندس پورنجف به عنوان استاد درس و خانم مهندس کمالوندی از شرکت نوشابه، آرد و دانه طیور شهرستان چرداول به عمل آمد.   فایل خبر
14
چکیده:   در تاریخ 11/2/95در راستای ارتقاء کیفیت آموزش درس ایمنی در محیط کار1 بازدید علمی از کارخانه تولید شن و ماسه صالح آباد توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 2 رشته مهندسی بهداشت حرفه ای با حضور آقایان مهندس پور نجف و مهندس مهری به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با فعالیت های کاری و مسائل ایمنی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای در صنعت آشنا شدند.... ادامه »
14
چکیده:   در تاریخ 04/02/95در راستای ارتقاء کیفیت آموزش درس ایمنی در محیط کار1 بازدید علمی از بیمارستان در حال ساخت تامین اجتماعی شهر ایلام توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 2 رشته مهندسی بهداشت حرفه ای به همراه آقای مهندس پور نجف،استاد درس به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با فعالیت های کاری و مسائل ایمنی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای در صنعت آشنا ش... ادامه »
12
چکیده: در تاریخ 11/2/1395 به مناسبت هفته سلامت، روز بهداشت حرفه ای و روز کارگر جلسه ای با حضور اعضای صندوق همیاری دانشکده بهداشت در محل دفتر ریاست دانشکده برگزار شد. در این جلسه با اهدای لوح تقدیر و هدایا از زحمات کلیه ی همکاران فعال در عرصه سلامت و بهداشت قدردانی شد.     فایل خبر  
11
چکیده:   در روز چهارشنبه مورخ 25/1/1395 کارگاه ژورنال کلاب با حضور کلیه اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت در محل این گروه توسط آقای دکتر عیوضی برگزار گردید. هدف از این کارگاه آشنایی دانشجویان با اهداف و نحوه برگزاری ژورنال کلاب بود. فایل خبر
07
چکیده:   در تاریخ 25/1/1395ساعت 12 اولین جلسه نمایندگان دانشجویان رشته و مقاطع مختلف در سال 1395 با رئیس و معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده بهداشت در دفتر ریاست دانشکده برگزار شد. در این جلسه علاوه بر بررسی وضعیت موجود، دانشجویان نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص ارتقاء وضعیت آموزشی، پژوهشی، دانشجویی-فرهنگی و فضای فیزیکی و تجهیزات کلاس ها ارائه نمودند. ... ادامه »
07
چکیده: اولین جلسه اساتید مشاور دانشکده بهداشت با حضور کلیه اساتید مشاور دانشکده در محل دفتر ریاست دانشکده برگزار گردید. در این جلسه ضمن بررسی وضعیت موجود فعالیت های اساتید مشاور، همکاران نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص اصلاح وضعیت موجود ارائه نمودند.   فایل خبر
21
چکیده:  در تاریخ 18/1/1395 اولین جلسه هم اندیشی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت جهت تدوین برنامه های فرهنگی-تفریحی سال 1395 و بررسی نقاط ضعف و قوت برنامه های سال گذشته در دفتر ریاست دانشکده برگزار شد. همچنین در این جلسه اعضای جدید هیئت مدیره صندوق همیاری کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشکده انتخاب گردید.     فایل خبر   ... ادامه »
12
چکیده: نشست هفتگی شورای دانشکده بهداشت با حضور کلیه اعضاء هیئت علمی در روز یکشنبه 11/11/1394 ساعت 14-16 برگزار گردید و موضوع تحول در کارآموزی های دانشجویان بررسی گردید.
07
چکیده: نشست هفتگی شورای دانشکده بهداشت با حضور کلیه اعضاء هیئت علمی در روز یکشنبه 4/11/1394 ساعت 14-16 برگزار گردید و فرآیندهای آموزشی ارتقای کیفیت آموزش به بحث گذاشته شد.      
23
چکیده:  دهمین جلسه هم فکری هفتگی اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت، روز یکشنبه، تاریخ 20/10/1394 با حضور اساتید گروه های آموزشی در محل دفتر رئیس دانشکده برگزار گردید. در این جلسه اعضاء در خصوص برگزاری امتحانات و طرح تحول آموزش به بحث وئ تبادل نظر پرداختند.
22
چکیده:  در راستای ارتقاء کیفیت آموزش و آشنایی دانشجویان با فعالیت های کاری رشته مهندسی بهداشت حرفه ای در صنعت، بازدیدی علمی با حضور 40 نفر از دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 1 و ترم 3 رشته مهندسی بهداشت حرفه ای از پالایشگاه گاز ایلام به عمل آمد. هدف این بازدید آشنایی دانشجویان این رشته با روند کاری و مسائل ایمنی مربوط به پالایشگاه گاز بود . دانشکده بهد... ادامه »
02
چکیده: در تاریخ 22/9/94 دومین جلسه توجیهی جهت دانشجویان جدید الورود نیمسال اول تحصیلی 95-1394 رشته بهداشت محیط توسط آقای دکتر عمارلویی مدیر گروه بهداشت محیط برگزار گردید. در این جلسه آقای دکتر عمارلویی در خصوص آشنایی دانشجویان با رشته تحصیلی و آینده شغلی آن، قوانین و مقررات آموزشی، رشته های مرتبط با بهداشت محیط جهت ادامه تحصیل، وظایف اساتید راهنما و مشاور... ادامه »
29
چکیده:     در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی واحد عملی درس مواد زائد جامد شهری و صنعتی، بازدیدی علمی در تاریخ 26/9/94 از محل امحاء زباله های عفونی و محل دفع نهایی زباله های شهری ایلام توسط دانشجویان کارشناسی ترم 3 پیوسته و ترم 2 ناپیوسته رشته مهندسی بهداشت محیط به همراه آقای دکتر عمارلویی استاد درس به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان ... ادامه »
28
چکیده:   در راستای ارتقاء کیفیت درس آلودگی هوا، بازدید علمی در تاریخ 17/9/94  از ایستگاه و آزمایشگاه سنجش آلاینده های هوا اداره کل حفاظت محیط زیست استان توسط دانشجویان کارشناسی رشته بهداشت محیط ترم 5 به همراه آقای دکتر عمارلویی استاد درس و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه  بهداشت محیط به عمل آمد.در این بازدید آقای مهندس ویسی کارشناس اداره... ادامه »
14
چکیده:   در راستای ارتقاء کیفیت درس آلودگی هوا ، بازدیدی علمی در تاریخ 9/9/94  از سایت ایستگاه هواشناسی مستقر در فرودگاه ایلام توسط دانشجویان کارشناسی رشته  بهداشت محیط ترم 5 به همراه آقای دکتر عمارلویی استاد درس، آقای مهندس نادری زرنه کارشناس اداره کل هواشناسی استان و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه مهندسی بهداشت محیط به عمل آمد.در این ... ادامه »
14
چکیده:   در تاریخ 8/9/94 در راستای ارتقاء کیفیت درس بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب بازدید علمی از تاسیسات آب آشامیدنی روستای میشخاص توسط دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 7 به همراه آقای مهندس ویسی استاد درس و آقای مهندس رمضانی نماینده اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان ایلام انجام شد. در این بازدید دانشجویان با  ... ادامه »
14
چکیده: در راستای ارتقاء کیفیت درس کاربرد موتور تلمبه در تاسیسات آب و فاضلاب، بازدیدی علمی در تاریخ 2/9/94  از ایستگاه پمپاژ چشمه گل گل توسط دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 7 به همراه آقای دکتر عمارلویی استاد درس و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه مهندسی بهداشت محیط به عمل آمد. در این بازدید دانشجویان با موضوعات مرتبط با درس از جمله مح... ادامه »
14
چکیده:   در تاریخ 3/9/94 در راستای ارتقاء کیفیت درس بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب بازدید علمی از تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام توسط دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی بهداشت محیط ترم 7 به همراه آقای مهندس ویسی استاد درس ، آقای مهندس محمدی مسئول تصفیه خانه فاضلاب و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه بهداشت محیط انجام شد.در این بازدید دانشجویا... ادامه »
19
چکیده: در تاريخ 6/8/94 جلسه دفاع خانم بيتا برغمندي دانشجوي دوره كارشناسي ارشد رشته اپيدميولوژي با موضوع «بررسي تاثير گياه حنظل بر hba1c در بيماران ديابتي نوع 2 در سبزوار در سال 1392» به راهنمايي جناب آقاي دكتر خيرالله اسداللهي در سالن كنفرانس گروه اپيدميولوژي برگزار گرديد.      
11
چکیده: هفتمین جشنواره ملی بهداشت محیط در تاریخ 4 مهرماه 1394 در محل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار گردید. در این جشنواره، دکتر علی عمارلوئی و دکتر حشمت الله نورمرادی از اساتید گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی ایلام حضور داشتند.        
11
چکیده: در هفتمین جشنواره ملی بهداشت محیط ایران (4 مهرماه 1394- تهران)، آقای دکتر حشمت الله نورمرادی عضو هیات علمی گروه مهندسی بهداشت محیط به عنوان پژوهشگر برتر جوان کشور انتخاب شدند. این موفقیت علمی را به ایشان و جامعه دانشگاهی علوم پزشکی ایلام تبریک عرض می نماییم.
22
چکیده: ضیافت افطاری کارکنان دانشکده بهداشت در روز سه شنبه 9/4/1394 مصادف با سیزدهمین روز از ماه مبارک رمضان در محفلی معنوی با حضور معاونت فرهنگی نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه، اعضاء هیئت علمی، کارکنان و خانواده های ایشان در محل پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد. لازم به ذکر است هزینه این مراسم از محل صندوق همیاری کارکنان تامین گردید.   &... ادامه »
16
چکیده: درتاریخ 06/03/94 با حضوردانشجویان ترم 4 رشته مهندسی بهداشت حرفه ای بازدیدی از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر ایلام به عمل آمد که طی آن دانشجویان با تجهیزات و وسایل اطفاء حریق و همچنین با نحوه کار و استفاده از وسایل اطفاء حریق دستی و مسائل ایمنی و مجموعه اقداماتی که در مقابله با حریق باید صورت بگیرد آشنا شدند. در این بازدید خانم مهندس مرشدی به ع... ادامه »
16
چکیده: درتاریخ 1/2/94 تعدا 60 نفر از دانشجویان رشته مهندسی بهداشت حرفه ای ترم 2 و 6 کارشناسی پیوسته و ترم 3 کارشناسی ناپیوسته از تاسیسات و تجهیزات سد و نیروگاه سیمره بازدید کردند و با مسائل ایمنی و بهداشتی آن آشنا شدند. در این بازدید آقای مهندس کاظمی عضو هیات علمی گروه مهندسی بهداشت حرفه ای و خانم مهندس مرشدی به عنوان کارشناس گروه، دانشجویان را همراهی نمو... ادامه »
16
چکیده: روز جهانی بهداشت حرفه ای اردوی علمی فرهنگی با حضور 32 نفر از دانشجویان گروه بهداشت حرفه ای و اعضا محترم گروه بهداشت حرفه ای و همکاران دانشکده در طبیعت اطراف ایلام در تاریخ چهارشنبه 23/2/94 برگزار گردید. بدینوسیله گروه بهداشت حرفه ای از همکاری معاونت محترم دانشجویی کمال تشکر را دارد. فایل خبر
16
چکیده: دانشجویان بهداشت محیط دانشکده بهداشت در راستای برنامه کارآموزی خود، در تاریخ7/3/1394 با همراهی اساتید گروه بهداشت محیط آقای دکتر نورمرادی و آقای مهندس کرمی از تصفیه خانه فاضلاب شهر مهران که به صورت سیستم برکه ای تثبیت (بی هوازی، اختیاری) بود، بازدید به عمل آوردند. دانشجویان در جریان این بازدید با چگونگی تصفیه فاضلاب و فرآیندهای مربوط به روش مذکور ... ادامه »
22
چکیده: طی این جلسه ای که در روز سه شنبه 8/2/1394 با حضور کلیه ی کارکنان و اساتید دانشکده برگزار گردید، آقای دکتر عیوضی سرپرست دانشکده ضمن تبریک میلاد مولی الموحدین علی (ع) و روز پدر به همکاران، روز جهانی بهداشت حرفه ای را گرامی داشتند. در پایان با اهدای تقدیرنامه از اعضای گروه بهداشت حرفه ای تقدیر به عمل آمد. همچنین از کارکنان خدماتی مجموعه به مناسبت روز ... ادامه »
21
چکیده: اسامی برندگان مسابقه سلامت
31
چکیده:  به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز زن اردویی فرهنگی- تفریحی با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی به مقصد پشته لارت واقع در شهرستان بدره در روز پنجشنبه مورخ 27/1/1394 جهت کارکنان و اساتید دانشکده بهداشت با حضور 50 نفر برگزار گردید.   فایل خبر      
31
چکیده:  طی مراسمی در روز سه شنبه مورخ 24/1/1394 زاد روز بانوی دو عالم و کوثر ولایت و نیز روز جهانی بهداشت جشن گرفته شد و از همکاران گروه بهداشت عمومی قدردانی گردید.   فایل خبر      
17
چکیده:  همزمان با نو شدن سال، دانشکده بهداشت با چیدن سفره هفت سین، آغاز بهار را جشن گرفته و سالی سرشار از تندرستی و موفقیت را برای همکاران و دانشجویان آرزو می نماید.     فایل خبر  
19
چکیده: به مناسبت روز بهداشت محیط (11 اسفند)، اردوی یک روزه تفریحی با همکاری معاونت دانشجویی، فرهنگی دانشگاه در روز پنج شنبه مورخ 14/12/93 برای دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط با حضور اساتید و همکاران دانشکده در طبیعت زیبای ششدار ایلام برگزار گردید. بدین وسیله گروه مهندسی بهداشت محیط مراتب تشکر خود را از معاونت محترم دانشجویی، فرهنگی دانشگاه و ریاست محتر... ادامه »
12
چکیده: امروزه دستيابي به يك زندگي سالم با اميد به زندگي مطلوب تنها از طريق برخورداري از محيط سالم و ارائه عادلانه خدمات سلامت فراهم مي شود. بهداشت محيط با شناسايي و كنترل عوامل محيطي تاثير گذار بر سلامت ، مسئوليت خطيري را با توجه به گسترش روز افزون و تنوع آلايند ه هاي محيطي در اجراي رسالت خود عهده دار است. ادامه »
06
چکیده: در راستای تحقق سر فصل کارآموزی دانشجویان کارشناسی بهداشت عمومی (پیوسته و ناپیوسته) در مورخ 6/10/93 لغایت 9/10/93 اردوی علمی و فرهنگی در شهرستان آبادان برگزار گردید. در این اردوی چهار روزه از حوزه معاونت بهداشتی شهرستان آبادان و پست مراقبت مرزی بازدید بعمل آمد و دانشجویان با روند فعالیتها و ارائه خدمات آشنا گردیدند. ادامه »
21
چکیده: روز چهارشنبه مورخ 8/11/1393  اعضای هیئت ممتحنه و ارزشیابی گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت از گروه تحصیلات تکمیلی آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت بازدید نمودند. ادامه »
23
چکیده: نشست معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه با اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت با در روز یکشنبه مورخ 21/10/93 ساعت 12:30-11در دفتر رئیس دانشکده برگزار گردید. در این جلسه اعضاء هیئت علمی دانشکده و معاونت تحقیقات ضمن ارزیابی عملکرد پژوهشی دانشکده بهداشت، درباره اولویت ها و برنامه معاونت تحقیقات و فن آوری جهت ارتقاء علمی و پزوهشی دانشگاه به بحث و تبادل نظر پرد... ادامه »
15
چکیده:  
13
چکیده: جلسه شورای پژوهشی دانشکده بهداشت در تاریخ 7/10/93 با حضور مسئولین و مدیران گروههای مختلف آموزشی دانشکده و مدیر پژوهش دانشگاه (آقای دکتر پاکزاد) در اتاق ریاست دانشکده بهداشت برگزار گردید و طرح های پژوهشی دانشکده مورد بررسی قرار گرفت.
09
چکیده: طی حکمی از طرف جناب آقای دکتر عیوضی (ریاست محترم دانشکده بهداشت) ، جناب آقای مهندس فیض اله میرزایی عضو هیئت علمی گروه مهندسی بهداشت حرفه ای به عنوان سرپرست آموزشی پژوهشی گروه مزبور منصوب شدند. موفقیت ایشان را در این سمت از خداوند منان خواستاریم.
01
چکیده: در تاریخ26/9/93 جلسه کمیته مالی دانشکده بهداشت با حضور مسئولین و مدیران گروههای مختلف آموزشی دانشکده و مدیر پژوهش دانشگاه (آقای دکتر پاکزاد) در اتاق ریاست دانشکده بهداشت برگزار گردید ادامه »
16
چکیده: در روز سه شنبه تاریخ 10/9/1393 جلسه رئیس محترم دانشکده با دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دفتر رئیس دانشکده برگزار شد. در این نشست که از ساعت 13/10/1393 لغایت 14/10/1393 طول کشید ادامه »
09
چکیده: دانشجویان بهداشت عمومی دانشکده بهداشت در روز چهار شنبه  5/9/93 از سرای سالمندان شهرستان ایوان غرب بازدید کردند ادامه »
30
چکیده:   مقاله آقای دکتر مرتضی منصوریان با عنوان " The reasons for sharing needle  and syringe among injection drug users in the city of ahvaz: a qualitative study”   در هشتمین کنگره بین المللی طب اعتیاد در سال 1393 موفق به کسب دیپلم افتخار و جایزه ایزاما شد، دانشکده بهداشت این موفقیت را به ایشان و اعضای هیئت علمی و کارشناسان... ادامه »
17
چکیده: مراسم افطاری کارکنان دانشکده بهداشت در روز شنبه مورخ 14/4/1393 مصادف با هفتمین روز از ماه مبارک رمضان با حضور کارکنان و خانواده های ایشان در فضایی معنوی در محل پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد. ادامه »
04
چکیده: در راستای درس کاربرد موتور تلمبه در تاسیسات آب و فاضلاب، بازدیدی علمی از ایستگاه پمپاژ چشمه گل گل توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته بهداشت محیط ترم 7 به همراه آقای دکتر عمارلویی استاد درس و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه بهداشت محیط به عمل آمد. ادامه »
11
چکیده: در تاریخ 4/3/93، در محل سالن آمفی تئاتر شهدای جامعه پزشکی یکدوره کلاس ایمنی برق جهت دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای و سایر علاقه مندان توسط کارشناس ایمنی شرکت توزیع برق شهرستان اراک جناب آقای مهندس جلیلیان برگزار گردید. ادامه »
11
چکیده: در تاریخ 31/2/93، دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای ترم 6 و 7 مقطع کارشناسی پیوسته از تاسیسات و تجهیزات کاشی کاژه و پتروشیمی کرمانشاه بازدید کردند و با مسائل ایمنی و بهداشتی آن آشنا شدند. در این بازدید آقای مهندس میرزایی عضو هیات علمی گروه بهداشت حرفه ای دانشجویان را همراهی نمودند. ادامه »
11
چکیده: در تاریخ 30/1/93 دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای ترم 2 مقطع کارشناسی پیوسته از تاسیسات و تجهیزات سد و نیروگاه سیمره بازدید کردند و با مسائل ایمنی و بهداشتی آن آشنا شدند. ادامه »
05
چکیده: در تاریخ 4/3/93  در راستای درس تصفیه آب، بازدید علمی از تصفیه خانه آب شهر ایلام با حضور آقای مهندس کاظم بیگی استاد درس و دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 6 و کارشناسی ناپیوسته ترم 3 رشته مهندسی بهداشت محیط به تعداد 45 نفر انجام شد. ادامه »
05
چکیده: در تاریخ 29/2/93 در راستای درس تصفیه فاضلاب بازدید علمی از تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام با حضور آقای مهندس ویسی استاد درس و دانشجویان کارشناسی پیوسته ترم 6 و کارشناسی ناپیوسته ترم 3 رشته مهندسی بهداشت محیط به تعداد 45 نفر انجام شد. ادامه »
04
چکیده: در تاريخ 17/2/93 دانشجويان ترم 7 بهداشت عمومي از دانشكده دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي ايلام بازديد نمودند كه در اين بازديد جناب آقاي دكتر روزگار و همكاران گراميشان در خصوص فعاليت هاي اين دانشكده و خصوصاً خدمات دندانپزشكي به اقشار مختلف جامعه توضيحات جامع و كاملي را به دانشجويان ارائه نمودند. ادامه »
31
چکیده:  طی حکمی از سوی آقای دکتر علی دل پیشه ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایلام، خانم دکتر غضنفری عضو هئیت علمی و استادیار گروه آموزش بهداشت برای مدت دو سال، به عنوان مدیر گروه تحصیلات تکمیلی آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت دانشگاه منصوب گردید.
30
چکیده: در رابطه با دوره کار آموزی دانشجویان بهداشت عمومی و به منظور آشنایی آنان با سطوح مختلف و فعالیت های بهداشتی درمانی در سطح شبکه های بهداشت و درمان، در تاریخ 22/2/93  دانشجویان ترم 7 کارشناسی  بهداشت عمومی از شبکه بهداشت و درمان و آموزشگاه بهورزی شهرستان ایوان بازدید بعمل آورده و با فعالیت های مربوطه آشنا گردیدند ادامه »
29
چکیده: در تاریخ 9/2/93 با همت انجمن علمی بهداشت حرفه ای و گروه بهداشت حرفه ای دانشکده بهداشت، مراسم بزرگداشت این روز و تقدیر از فعالان بهداشت حرفه ای در سالن آمفی تئاتر شهدای جامعه پزشکی با حضور اساتید گروه بهداشت حرفه ای، معاونت محترم بهداشتی دانشگاه، رییس، کارکنان و دانشجویان دانشکده بهداشت برگزار گردید. ادامه »
29
چکیده: در تاریخ 30/1/93، دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای ترم 2 مقطع کارشناسی پیوسته از تاسیسات و تجهیزات سد و نیروگاه سیمره بازدید کردند و با مسائل ایمنی و بهداشتی آن آشنا شدند. ادامه »
29
چکیده: در تاریخ 27/2/93 جلسه شورای آموزشی دانشکده در اتاق ریاست و با حضور مدیر محترم امور آموزشی و مسئولین و مدیران گروه های آموزشی برگزار و امور مربوط به نقل و انتقالات دانشجویان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
29
چکیده: جلسه ای در تاریخ 21/2/93 در دفتر ریاست دانشکده بهداشت با حضور معاونت محترم تحقیقات و فنآوری، مدیر پژوهش و هیئت همراه با اعضای هیئت علمی برگزار گردید. ادامه »
22
چکیده: مراسمی که در تاریخ 31/1/1393 در دانشکده بهداشت برگزار گردید، از زحمات جناب آقای مهندس غلامی ریاست قبلی دانشکده و معاون فعلی دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تقدیر شد. ادامه »
22
چکیده: در گرامیداشت هفته استاد، اردوی تفریحی، فرهنگی با شرکت جمعی از اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده به همراه خانواده هایشان در منطقه حفاظت شده مانشت و قلارنگ ایلام برگزار گردید. ادامه »
22
چکیده:  در مراسمی که به مناسبت روز کار و کارگر با حضور کارکنان دردانشکده بهداشت  برگزار شد، از زحمات همکاران مشمول قانون کار با اهدای لوح تقدیر،  تشکر به عمل آمد.   برگزاری جشن روز کارگر و تقدیر از همکاران ادامه »
22
چکیده: طی مراسمی در تاریخ 31/1/1393 در محل دفتر ریاست دانشکده بهداشت و با حضور کلیه کارکنان، میلاد با سعادت دخت نبی اکرم حضرت فاطمه (س) و روز زن گرامی داشته شد.   ادامه »
21
چکیده: اسامی برندگان مسابقه هفته سلامت (خود مراقبتی ) نام  و نام خانوادگی        شماره دانشجویی                    فروزان  نجفی               &... ادامه »
04
چکیده: برای مشاهده صفحه مسابقه کلیک نمایید. ادامه »
30
چکیده: در جلسه ای که در روز شنبه مورخ 26/11/92 با حضور ریاست محترم دانشگاه و اعضای شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده بهداشت در محل سالن کنفرانس گروه اپیدمیولوژی برگزار گردید ادامه »
27
چکیده: هیئت ممتحنه بورد تخصصی و ارزشیابی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در روز یکشنبه 21/11/1392 از بخش های مختلف گروه کارشناسی ارشد آموزش بهداشت بازدید به عمل آوردند. ادامه »
09
چکیده: در جلسه ای که در روز شنبه مورخ 7/10/92 با حضور ریاست محترم دانشگاه و اعضای شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده بهداشت در محل سالن کنفرانس گروه اپیدمیولوژی برگزار گردید، ادامه »
09
چکیده: دوره آموزشی با عنوان HSE-MS ( سیستم های مدیریتی بهداشت، ایمنی و محیط زیست ) توسط گروه بهداشت محیط در تاریخ 4/10/92 لغایت 5/10/92 در سالن مرکز توسعه پزشکی و با حضور بیش از 100 نفر از دانشجویان دانشکده بهداشت، برگزار شد. ادامه »
09
چکیده: در راستای دوره کارآموزی در عرصه، بازدید علمی در تاریخ 30/9/92 توسط دانشجویان کارشناسی ناپیوسته بهداشت محیط ترم 4 به همراه آقای مهندس عوض پور از تصفیه خانه فاضلاب شهر کرمانشاه بعمل آمد. ادامه »
30
چکیده:  در راستای درس هیدرولوژی آب های سطحی و زیرزمینی، بازدیدی علمی از سد ایلام توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته بهداشت محیط ترم 3 به همراه آقای دکتر کریمی استاد درس و آقای دکتر نورمرادی مدیر گروه بهداشت محیط به عمل آمد ادامه »
17
چکیده: در راستای درس مدیریت کیفیت آب به منظور افزایش سطح آگاهی دانشجویان کارشناسی پیوسته بهداشت محیط در زمینه های منابع آب های سطحی و مخازن ذخیره آب مانند سد، در تاریخ 9/9/92 بازدیدی علمی از سد سیمره واقع در شهرستان دره شهر به عمل آمد. ادامه »
04
چکیده: برگزاری جلسه شورای پژوهشی مربوط به گزارش عملکرد از ابتدای سال92 لغایت 1/9/92 با حضور معاون محترم تحقیقات و فناوری برای مشاهده فایل پاور پوینت عملکرد پژوهش سال 92 دانشکده کلیلک نمایید.     
20
چکیده:  با عنایت به هماهنگی های بعمل آمده با معاونین محترم دانشگاه، معاونین محترم آموزشی و پژوهشی و اداری و مالی دانشکده بهداشت، اعضای محترم هیئت علمی گروه بهداشت محیط با ارائه 13 مقاله به صورت سخنرانی و پوستر در شانزدهمین همایش ملی بهداشت محیط در دانشگاه علوم پزشکی تبریز شرکت نمودند ادامه »
19
چکیده: مقاله آقای دکتر دل پیشه و همکاران تحت عنوان روند 10 ساله تصادفات جاده ای منجر به مرگ در ایران در مجله معتبر بین المللی  پلاس وان، جلد 8 شماره 5 ، سال 2013 با ضریب تاثیر  (IMPACT FACTOR=4.92) به چاپ رسید
08
چکیده:  در تاریخ 6/3/92 در راستای درس مدیریت کیفیت آب، بازدید علمی از سد سیمره دره شهر توسط دانشجویان کارشناسی پیوسته بهداشت محیط به همراه آقای مهندس عوض پور استاد درس و آقای مهندس کرمی کارشناس گروه بهداشت محیط به عمل آمد. ادامه »
14
چکیده: طی هماهنگی های انجام شده در دانشکده و همکاری معاونین محترم آموزشی و تحقیقات و فناوری، 23 نفر از اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان گروه مهندسی بهداشت حرفه ای که مقالات آنان در همایش سراسری ایمنی و بهداشت کار در دانشگاه علوم پزشکی مازندران به صورت ارائه سخنرانی و پوستر، پذیرش شده بود، شرکت نمودند. ادامه »
08
چکیده: مقاله آقای دکتر حشمت اله نورمرادی عضو هیئت علمی گروه بهداشت محیط دانشگاه تحت عنوان  Ultraviolet irradiatiopn: An effect inactivation method of Aspergillus spp. in water for the control of waterborne nosocomial aspergillosis که در مجله Water Reseach به چاپ رسیده است در چهارمین جشنواره علمی بهداشت محیط ایران به عنوان مقاله برتر کشور در سال 1391... ادامه »
06
چکیده: دانشجویان کارشناسی ناپیوسته بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی ایلام در تاریخ 29/9/91 از کارخانه کود کمپوست واقع در استان کرمانشاه با حضور آقای مهندس ویسی و آقای مهندس کرمی بازدید به عمل آوردند. ادامه »
05
چکیده: دانشجویان ترم 3 کارشناسی بهداشت عمومی در تاریخ 22/9/91 از شبکه بهداشت و درمان شهرستان شیروان چرداول دانشکده بهداشت دهان بازدید به عمل آوردند.  ادامه »
18
چکیده: دانشجویان مهندسی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی ایلام در تاریخ 15/9/91 از کارخانه کود کمپوست واقع در استان کرمانشاه با حضور آقای مهندس ویسی و خانم مهندس فرخی مقدم بازدید به عمل آوردند. ادامه »
08
چکیده:  
08
چکیده:  طی حکمی از طرف جناب آقای دکتر خیراله اسدالهی، آقای دکتر حشمت اله نورمرادی به مدت دو سال  به عنوان مدیر گروه بهداشت محیط  دانشکده بهداشت منصوب گردیدند ادامه »
04
چکیده: مقاله آقای یوسف ویسانی دانشجوی کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی تحت عنوان   Familial history and recurrence of febrile seizures; a Meta analysis. ادامه »
15
چکیده: با کمال مسرت به اطلاع محققین و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام می رساند که مقاله دکتر حشمت اله نورمرادی عضو هیئت علمی گروه بهداشت محیط در مجله معتبر علوم آب (Water Research Journal )با ضریب تاثیر 865/4 به چاپ رسیده است. این موفقیت را به ایشان و سایر همکارانشان تبریک عرض می نماییم و امیدواریم در آینده شاهد موفقیت های روز افزون ایشان و... ادامه »
17
برگزاری جلسات بازنگری دروس بهداشت عمومی
چکیده: در راستای تدوین چارچوب و ضوابط برنامه های دانشگاه جلسه بازنگري دروس بهداشت عمومي در روزهاي شنبه، يكشنبه و دوشنبه مورخ 7 لغايت 9 مرداد ماه 1391 در سالن مركز مطالعات و توسعه آموزش پزشكي دانشگاه در سه کارگروه تخصصی برنامه ملی مبارزه با بیماری ها، بهداشت محیط و بهداشت باروری با همکاری EDCو EDO دانشکده برگزارگردید. ادامه »
16
بازدید دانشجویان ترم چهار کارشناسی ناپیوسته بهداشت محیط از سد امیرکبیر،تصفیه خانه فاضلاب و...درتهران
چکیده: در راستای دوره کارآموزی دانشجویان ترم چهار کارشناسی ناپیوسته بهداشت محیط از تاریخ 6/3/91 لغایت 12/3/91 به مدت یک هفته از سد امیرکبیر،تصفیه خانه فاضلاب، کارخانه فرآورده سولیکو و کارخانه عطر بیک شهر تهران بازدید به عمل آمد ادامه »
16
برگزاری دوره آموزشی OHSAS (سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی)
چکیده: دوره OHSAS دوره ای است که به مسائلی از جمله : قوانین مربوط به محیط کار،خط مشی ها،ممیزی و ... پرداخته می شود. در نهایت از شرکت کنندگان در دوره ،آزمون پایانی به عمل آمد و گواهینامه مربوطه اعطا خواهد گردید. ادامه »
27
بازدید علمی دانشجویان رشته بهداشت حرفه ای از سد سیمره واقع در شهرستان دره شهر
چکیده:  این بازدید علمی در تاریخ 14/2/1391 با حضور 46 نفر از دانشجویان پیوسته ترم 2 و 6 مهندسی بهداشت حرفه ای با حضور مهندس کاکایی عضو هیات علمی،خانم مهندس جمشیدزاده کارشناس بهداشت حرفه ای و خانم مهندس فرخی مقدم کارشناس بهداشت محیط از ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر صورت پذیرفت . ادامه »
جستجو