پیوندهای ویژه

 

 

Text/HTML حداقل

درگذشت نابهنگام سرکار خانم سپیده کلیوندی از دانش آموختگان گرامی رشته بهداشت حرفه ای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایلام را به خانواده محترمشان و جامعه بهداشت استان تسلیت عرض می کنیم.

Text/HTML حداقل

*سرکار خانم فریبا نظرپور*

انتخاب جنابعالی را بعنوان کارمند نمونه در تیرماه سال 1396 که نشاندهنده تلاش مجدانه شما در انجام امور محوله می باشد، تبریک عرض کرده و توفیق روزافزون جنابعالی را از خداوند متعال مسئلت داریم.

 

 

*جناب آقای علی حیدر شنبه ای*

انتخاب جنابعالی را بعنوان کارمند نمونه در مرداد ماه سال 1396 که نشاندهنده تلاش مجدانه شما در انجام امور محوله می باشد، تبریک عرض کرده و توفیق روزافزون جنابعالی را از خداوند متعال مسئلت داریم.

 

Text/HTML حداقل

عید قربان

قربان یعنى فدا کردن همه « عزیزها » در آستان « عزیزترین »


و گذشتن از همه وابستگى ها به عشق مهربان ترین . . .

Text/HTML حداقل

به اطلاع اساتید و دانشجویان دانشکده بهداشت می رساند که سامانه ثبت ایده در صفحه اصلی سامانه دانشگاه علوم پزشکی ایلام جهت ثبت نظرات و ایده های مرتبط با روشها و فنون آموزش ایجاد گردیده است.

لینک سامانه ثبت ایده دانشگاه:

http://www.medilam.ac.ir/samanesabtidea

Text/HTML حداقل

قابل توجه اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده

جهت حفظ امنیت اطلاعات اداری،استفاده از ایمیل های غیر رسمی (گوگل، یاهو و ...)جهت انجام مکاتبات اداری و استفاده از آنها در صفحات رسمی تماس و ...ممنوع است.

همچنین تمامی کارکنان می توانند جهت ثبت ایمیل های رسمی به صفحه اصلی پورتال دانشگاه مراجعه نموده و پس از انجام فرم ثبت نام از خدمات این مهم بهره مند گردند. جهت دریافت هرگونه راهنمایی با کارشناسان IT پردیس دانشگاه (خانم کهزادی)تماس حاصل نمایید.

اخبار حداقل

  برگزاری کارگاه آشنایی با اصول ارگونومی در محیط اداری (یکشنبه, 26 شهریور,1396)
در روز دوشنبه مورخ 20/6/1396 کارگاه آشنایی با اصول ارگونومی در محیط اداری با حضور 48 نفر از کارکنان پردیس دانشگاه در محل سالن اجتماعات توسعه پزشکی توسط خانم مهندس مریم جمشیدزاد برگزار گردید. هدف از این کارگاه، آشنایی کارکنان با اصول ارگونومی فیزیکی هنگام نشستن پشت میز کار و چرخه کار_استراحت به منظور جلوگیری از اختلالات...

  برگزاری جلسه کار گروه بهداشت محیط و حرفه ای و سلامت در بلایا (یکشنبه, 05 شهریور,1396)
در تاریخ 27/4/96 در راستای همکاری آموزشی دانشکده بهداشت و معاونت بهداشتی دانشگاه، اولین جلسه کار گروه بهداشت محیط و حرفه ای و سلامت در بلایا در سالن جلسات معاونت بهداشتی و با حضور کلیه اعضای کارگروه تشکیل گردید. در این جلسه اعضاء در مورد مباحث مختلف بهداشت محیط و حرفه ای که تاثیر زیادی بر سلامت جامعه دارند به بحث و تبا...

  برگزاری جلسه گروه بهداشت عمومی (شنبه, 17 تیر,1396)
جلسه گروه بهداشت عمومی روز چهارشنبه مورخ 14/4/96 ساعت 12-10 در محل سالن کنفرانس گروه برگزار شد. محور جلسه تعیین اساتید دروس نیمسال اول 97-96 بود.

  برگزاری جلسه تخصصی گروه بهداشت عمومی (چهارشنبه, 14 تیر,1396)
برگزاری جلسه تخصصی گروه بهداشت عمومی
جلسه تخصصی گروه بهداشت عمومی در روز یکشنبه ساعت 11 صبح با حضور کلیه اعضای هیئت علمی گروه در محل سالن کنفرانس آموزش بهداشت برگزار شد در این جلسه مسائل گروه مطرح و تصمیم گیری لازم به عمل آمد.

  بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از شرکت پالايش نفت کرمانشاه (ﺳﻪشنبه, 23 خرداد,1396)
بازدید علمی دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای از شرکت پالايش نفت کرمانشاه
در راستای ارتقاء کیفیت و بهبود آموزش های عملی درس ایمنی در محیط کار 2 و 3، بازدیدی علمی در تاريخ چهارشنبه 27/2/96 از شرکت پالايش نفت کرمانشاه توسط 34 نفر از دانشجویان رشته مهندسی بهداشت حرفه ای انجام شد. در این بازدید آقای مهندس کاظمی و خانم مهندس جمشیدزاد به عنوان اساتید درس مربوطه دانشجویان را همراهی نمودند...
(ادامه اخبار)
جستجو
دات نت نیوک فارسی